mobile-menu Imperpol Systemy Tarasowe


O firmie

Historia firmy IMPERPOL sięga roku 2000. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, dzięki czemu jesteśmy liderem w branży wsporników tarasowych na polskim rynku.

Nasz magazyn mieści się na poznańskich Smochowicach. Bliskie sąsiedztwo drogi krajowej nr 92, przy jednocześnie niewielkiej odległości od centrum miasta jest dużym udogodnieniem dla naszych odbiorców.

Największą wartością naszej firmy są ludzie. Specjaliści zaangażowani w doradztwo techniczne i proces sprzedaży pracują z nami od wielu lat. Nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia. Informacje na temat wsporników tarasowych przekazywane są klientom w sposób rzetelny i przystępny.  Wszystkie zagadnienia związane z budową tarasów wentylowanych są dla nas wyzwaniem i każdy temat jest analizowany indywidualnie. Przejrzystość, kompletność oferty oraz gotowość do pomocy sprawia, że zakupy w sklepie IMPERPOL są przyjemnym etapem procesu inwestycyjnego.

Tym, co nas wyróżnia, jest sprawny proces realizacji zamówienia. Naszym priorytetem jest utrzymywanie takich stanów magazynowych, aby wysyłka mogła nastąpić w czasie satysfakcjonującym klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo wsporniki o stałej i regulowanej wysokości, wsporniki samopoziomujące oraz szeroką gamę akcesoriów przydatnych w procesie budowy podłogi podniesionej. W odpowiedzi na  zapotrzebowanie naszych klientów regularnie zwiększamy wachlarz produktów i rozszerzamy swoją wiedzę w zakresie projektowania tarasów wentylowanych.

Nasze wsporniki tarasowe docierają w każdy zakątek Polski. Docenili nas również odbiorcy z Rosji, Chorwacji, Czech, Słowacji, Białorusi i Ukrainy. IMPERPOL to firma, która stawia na rozwój i zadowolenie klienta. Dowodem na to jest stale rosnąca liczna usatysfakcjonowanych odbiorców.